Залишаймося вдома і вчимо новогрецьку мову!

Часи можуть ставати дедалі складнішими, прямий зв’язок може з часом загубитися, але греки зарубіжжя завжди у наших думках – і нові технології тепер сприяють наближенню до наших співвітчизників все більше і більше.

Сьогодні я радий повідомити вам про початок функціонування платформи http://www.staellinika.com та багатьох її додатків, за допомогою яких Міністерство закордонних справ надає можливість дітям та молоді діаспори безкоштовно подорожувати зі свого домашнього комп’ютера, мобільного телефону чи планшета до дивовижного світу грецької мови, міфології та культури. Про це заступник міністра закордонних справ Греції пан К.Власис повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Платформа є продуктом плідної співпраці Генерального секретаріату греків зарубіжжя  Міністерства закордонних справ з Лабораторією нових технологій університету Саймона Фрейзера, Фонду Ставроса Ніархоса – Центру елліністичних досліджень, Ванкувер, Канада.

Сьогодні для користування відкрита початкова версія платформи, яка має нульову вартість для грецької держави та надається безкоштовно дітям діаспори, завдяки великій спонсорській діяльності Фонду Ставроса Ніархоса. Платформа буде доповнюватися щоденно, а її повна версія буде готова у вересні 2020 року.

Метою даної ініціативи є правильне використання технологій задля пробудження інтересу учнів, особливо дітей молодшого віку, до сучасної і водночас привабливої ​​методики вивчення грецької мови, міфології та культури з урахуванням індивідуального підходу у навчанні.

Грецька мова є одним із ключових елементів, які об’єднують греків усього світу, і ця платформа стане важливою інвестицією у її підтримку, поширення та популяризацію.

Константинос ВЛАСИС .