ФГТУ – 25 років: Народний вокальний ансамбль «Яліта»

Народний вокальний ансамбль «Яліта» був заснований в Ялтинському Будинку культури  у 2009 році  і продовжує свою творчу діяльність і на цей час. Протягом 10-ти років досяг високого професійного рівня. Так,  у 2017 році вокальний колектив «Яліта» отримав звання «народного».

У колективі за весь період  існування змінювався його склад, поповнюючись новими учасниками. На сьогоднішній день  в колективі займається 12 учасників основного складу та 4 особи підготовчої групи  – квартет «Червона рута».

Народний вокальний ансамбль «Яліта» користується популярністю не тільки  в селищі Ялта, але й за його межами.

Репертуар колективу складає понад 200 різноманітних пісень і творів різного характеру та жанру.

Неодноразово свою майстерність народний вокальний ансамбль «Яліта» демонстрував на різноманітних заходах. Брали участь у районних, обласних, регіональних, міжнародних, всеукраїнських, фестивалях та конкурсах, де були відзначені дипломами, грамотами та цінними подарунками.

Брали участь у міжнародному фестивалі мистецтв «Різдвяний зорепад», обласному  фестивалі «Дике поле», «Шлях до Європи», Всеукраїнському фестивалі грецької пісні ім. Т.Каци, Всеукраїнському фестивалі грецької культури «Мега Йорти», театралізації  «Грецьке весілля», театралізації «Ай, Василь», театралізації «Різдвяна казка»,  святі «Ай юванс»  – «Івана купала», районному фестивалі грецької культури «Вогонь Еллади»,  творчому вечорі румейської поетеси Ганни Сагірової.

Увесь склад колективу – це є єдина команда, яку з’єднує любов до пісні, любов до рідного краю, відродження грецьких національних традицій та обрядів. Всі учасники колективу цінують кожну хвилину спілкування один з одним та радіють кожному виступу.