ФГТУ – 25 років: самодіяльний колектив «Азовська перлина»

 Самодіяльний колектив «Азовська перлина» був утворений у 2014 році. З самого початку творчої діяльності ансамбль визначив основний напрям – народно-сценічний танець.

Репертуар колективу «Азовська перлина» поєднує багато напрямків хореографії: бальну, народну, сучасну, а також акробатичні елементи. Тому вихованці з великим бажанням відвідують заняття, тим самим розвивають і примножують свій творчий потенціал і здібності, вивчають різноманітні види танцю, складні танцювальні «па», створюють цікаві хореографічні постановки, демонструючи свій талант під час виступів.

Крім цього заняття несуть цілу низку позитивних емоцій для своїх вихованців: це і можливість красиво координувати свої рухи з музикою, це і правильна осанка, це і вміння пластично, граціозно рухатись, і, звісно, ж — художньо-естетичний аспект. Репертуар колективу становить 30 постановок.

Організатором та керівником колективу є  Небиліченко Ганна Валеріївна, що уміє зацікавити дітей своєю справою, запалити завзяттям і енергією.

Яскравою особливістю колективу є те, що у ньому займається великий різновіковий колектив дітей, яких об’єднує інтерес і любов до танцю.  З кожним роком змінюється склад колективу. Зараз у  колективі  танцюють 45 танцюристів, згуртованих атмосферою дружби, теплоти і взаєморозуміння між керівником, батьками і дітьми.

Найголовніше, до чого прагне кожен вихованець, – це сценічні виступи. Творчі поїздки на фестивалі, конкурси залишаються в пам’яті дітей  на все життя і підвищують творчий потенціал вихованців до подальшого розвитку і зростання.

Репертуар включає різнопланові грецькі хореографічні композиції, які дарують справжнє свято краси, гармонії, музики і пластики. Кожна хореографічна постановка – це яскрава індивідуальність, високий рівень виконання, неперевершена фантазія та майстерність.

Колектив  є активним учасником багатьох заходів (міських, районних, міжнародних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів), де був відзначений дипломами, грамотами та цінними подарунками:

  1. Міжнародний фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Азовська перлина» – лауреат ІІ премії (2015 рік.)
  2. Всеукраїнський благодійний фестиваль «Зірки та зіроньки» (2015 рік)
  3. ІХ Міжнародний фестиваль народної творчості «Зимові Візерунки» – дипломами І та ІІ ступеня ( 2016 рік)
  4. Районний фестиваль дитячої творчості «Квітка-весна» – ІІІ місце (2016 рік)
  5. Районний фестиваль грецької культури «Вогонь Еллади» (2018 рік)
  6. ІІ Районний фестиваль дитячої творчості «Квітка-весна» – І та ІІ місце (2018 рік).
  7. ХІІІ Міжнародний фестиваль народної творчості «Зимові Візерунки» – дипломом ІІ ступеня (2018 рік).
  8. ХV Міжнародний фестиваль народної творчості «Зимові Візерунки» – дипломом ІІІ ступеня (2018рік)