Авіакомпанія «Sky Up Airlines» планує спеціальний авіарейс Афіни-Київ на 12 травня 2020 

Інформація про вартість авіаквитка та умови його придбання розміщена на сайті авіакомпанії https://skyup.aero/uk
ПРОСИМО ВРАХУВАТИ, ЩО СПЕЦІАЛЬНИЙ ЧАРТЕРНИЙ РЕЙС 12 ТРАВНЯ 2020 РОКУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ АВІАКОМПАНІЄЮ «Sky Up Airlines» З МЕТОЮ РЕПАТРІАЦІЇ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА БАТЬКІВЩИНУ
ДАТИ НАСТУПНОГО РЕЙСУ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ВІДСУТНІСТЮ РЕГУЛЯРНОГО АВІАСПОЛУЧЕННЯ УКРАЇНИ З ГРЕЦІЄЮ НАРАЗІ НЕВІДОМІ.
Звертаємо увагу, що наявність підписаної згоди на обсервацію/самоізоляцію (згідно з умовами актуальної редакції постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 р.) є обов’язковою передумовою для реєстрації та посадки на борт спецрейсу.
За відсутності такої згоди вам буде відмовлено у реєстрації та посадці на борт літака, не зважаючи на наявність придбаного квитка на спецрейс.
Текст типової згоди: https://bit.ly/zgoda-211 .
Постановою Кабінету Міністрів України №291 від 22.04.2020 року, крім продовження карантинних заходів до 11 травня, було внесено інші важливі зміни до постанови №211 від 11.03.2020.
Актуальна редакція постанови №211 від 11.03.2020 року доступна за посиланням: https://bit.ly/211-11032020
Нова редакція постанови, зокрема, надає громадянам, які повертаються з-за кордону, вибір між обов’язковою обсервацією на 14 днів (https://ips.ligazakon.net/document/view/kp200262…) та обов’язковою самоізоляцією на аналогічний час з використанням додатку “Дій вдома” від Міністерства цифрової трансформації.
Функціонал застосунку «Дій вдома»:
📍Підтвердження місця проходження самоізоляції з визначенням геолокації.
📍Фотопідтвердження перебування за місцем проходження самоізоляції.
📍Екстрений виклик на гарячу лінію МОЗ України.
📍Запланований функціонал для моніторингу розвитку симптомів.
Контроль дотримання самоізоляції з «Дій Вдома» відбувається за допомогою регулярних повідомлень у застосунку в довільні проміжки часу протягом дня та перевірки відповідності фотографії обличчя особи еталонній фотографії, зробленій під час встановлення мобільного застосунку, та геолокації мобільного телефона в момент фотографування. У разі отримання повідомлення громадянину необхідно протягом 15 хвилин за допомогою застосунку зробити фото свого обличчя на фоні навколишнього середовища, тому варто тримати свій смартфон завжди поруч. Повідомлення у нічний час турбувати не будуть.
Якщо особа обирає самоізоляцію з «Дій вдома», вона має підтвердити це рішення під час проходження паспортного контролю – спочатку сказавши свій номер телефону та адресу місця самоізоляції, після чого показавши відповідний екран застосунку працівнику Державної прикордонної служби.
Для вашої зручності рекомендуємо завантажити та авторизуватись у застосунку до прибуття на кордон.
Важливо: «Дій Вдома» можливо встановити лише на українські номери телефону (+380).
Встановити додаток «Дій вдома» на свій пристрій Ви можете за посиланнями:
Додаток в Google Play:
Поставити свої запитання щодо додатку “Дій вдома” ви можете у чаті команди підтримки https://chat.diia.gov.ua/
Бережіть себе і будьмо здорові!
КОНСУЛЬСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОСОЛЬСТВА УКРАЇНИ В ГРЕЦІЇ