Пішов із життя відомий музикант, керівник ансамблю «Пірнешу астру» ГАЛЛА Іван Григорович

Сьогодні перестало битись серце відомого грека, Музиканта, Композитора та просто хорошої та душевної Людини – ГАЛЛА Івана Григоровича.

Музика душі у кожної людини своя. І її не переробити на новий лад. У надзвичайно талановитого, тонкого, проникливого, благородного, скромного, нашого відомого музиканта-земляка Івана Григоровича Галла теж музика душі була своя. Він залишився їй вірний, вона грала в його душі все життя.

Багатьом ім’я його відомо, як керівника ансамблю «Пірнешу астру». Перші кроки на цьому терені І.Г. Галла робив з талановитими грецькими музикантами Х.С. Бардахом, М.А. Цололо, братом Дмитром та ін. Завдяки їм в його душі назавжди оселилася любов до національних грецьких мелодій, прокинувся інтерес до традицій і фольклору греків Приазов’я.

Відвідуючи концерти за участю «Пірнешу астру», слухаючи їхні виступи, люди просто потрапляли в інший світ! Це завжди було приголомшливе злиття звуків музичних інструментів, голосів, текстів чудових грецьких пісень і єднання душ виконавців.

Грецькі музики виступали в Києві, Маріуполі, Донецьку та інших містах України. Колектив «Пірнешу астру» – учасник багатьох фестивалів: «Мега Юрти», «Спалахи нашої весни», «Хай свято буде поміж нас» тощо.

Іван Григорович зумів створити самобутній грецький ансамбль «Пірнешу астру», який близько двох десятиліть носив звання «Народний», і в цьому була заслуга його творця.

Іван Григорович був абсолютно унікальною людиною, з ним завжди було приємно і легко спілкуватися. А коли люди слухали пісні у його виконанні – неможливо було не захоплюватися багатством фарб голосу, а пісні залишаються в душі назавжди.

Його любили і поважали в селі Малоянисоль і далеко за його межами. Він був знавцем фольклору і музичної спадщини греків Приазов’я. Не один десяток років Його чудовий голос прикрашав безліч заходів. Він зігрівав теплом своєї душі наші серця!

Іване Григоровичу, ми з Вами завжди, і Ви з нами також! В серцях та пам’яті! Дякуємо за все!

Рада Федерації грецьких товариств України висловлює щирі співчуття рідним та близьким Івана Григоровича. Пішла з життя людина, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани, чий внесок у розвиток культури надазовських греків важко переоцінити.

Він усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю, був людиною виняткової порядності, чесності, повним творчих сил і енергії.

Від щирого серця співчуваємо рідним і близьким Галла Івана Григоровича. Світлий і незгасний спомин про його добрі земні справи назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав.