Скільки витрачає іноземний турист у Греції за тиждень перебування

Цікаві факти, що стосуються перебування іноземних туристів у Греції оприлюднили в Асоціації грецьких туристичних підприємств (SETE) в рамках дослідження проведеного інститутом INSETE за результатами першої половини 2017 року.

Виявляється, що в середньому по країні один відвідувач за час свого перебування витрачає 435 євро, а середній розмір витрат за один день становить 67 євро. У той же час середня тривалість перебування в Греції становить 6,5 ночей. Таким чином, по відношенню до 2016 р. відбулось зростання на 1% надходжень за відвідування і зниження часу перебування відвідувачів на 0,9%.

 

Найбільші витрати туристів за час перебування спостерігались на Криті та склали 663 євро, а найвищі витрати за ніч зафіксовані на Іонічних островах.

 

Що стосується обсягу туристів, то 87,7% всіх відвідувань було здійснено в шести регіонах Греції, а саме: Аттіка – 1986 тис, Центральна Македонія – 1,948 тис, острови Півдня Егейського моря – 1,497 тис, острів Крит – 1.367 тис, Іонічні острови – 597 тис, Східна Македонія і Фракія – 519 тис. У всіх інших регіонах (Епір, Пелопоннес, Західна Греція, Фессалія, Центральна Греція, Західна Македонія і Півночі Егейського моря) кількість відвідувачів склала 1112 тис.

 

Анна Маніаті

Джерело: http://www.ukranorama.gr/ua/gretsiya/turizm/2998-skilki-vitrachae-inozemnij-turist-v-gretsiji-za-tizhden-perebuvannya