Aegean Airlines в серпні відновить рейси із Києва в Афіни!

 Авіакомпанія  Aegean Airlines разом з дочірньою авіакомпанією Olympic Airlines в цьому місяці почне відновлювати виконання деяких рейсів! Авіакомпанія має намір до кінця травня відновити міжнародні рейси з Афін до Женеви, Цюриха, Франкфурта та Мюнхена.

Нагадаємо, що до коронавірусної кризи грецька авіакомпанія виконувала регулярні рейси із Києва в Афіни, і за попередньою інформацію відновити польоти за цим напрямком планують з 3 серпня 2020 року! Рейси виконуватимуться три рази на тиждень літаками Airbus A320. Зазначимо, що наразі в системі бронювання відсутні квитки на цей рейс.

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та адаптації до нового способу подорожей авіакомпанія запровадила ряд важливих, тимчасових змін до своїх правил. Так, велика ручна поклажа більше не допускається до провезення в салоні літака, її забиратимуть на стійці реєстрації та перевозитимуть в багажному відсіці літака. Варто також зауважити, що при бронюванні квитків у період до 15 червня, незалежно від дати вильоту, єдиним доступним тарифом буде Flex.

Aegean Airlines – грецька авіакомпанія, яка входить до складу найбільшого авіаційного альянсу світу Star Alliance. Повітряний флот авіакомпанії складається з 65 літаків, у тому числі шести сучасних Airbus A320neo. До кризи, маршрутна мережа перевізника складалась з 155 напрямків: 31 внутрішніх (які виконує Olympic Airlines) і 124 міжнародних в 44 країни світу. 

Фото: https://aircargonews.ru/2020/02/19/aegean-airlines-poluchila-svoj-pervyj-airbus-a320neo.html