Греція оголосила список 29 країн, з яких вона прийме туристів з 15 червня

Греція оголосила список 29 країн, з яких вона прийме туристів, коли буде відновлено міжнародні рейси до Афін та Салонік з 15 червня. України у списку, на жаль, немає…

До переліку включені Албанія, Австралія, Австрія, Північна Македонія, Болгарія, Німеччина, Данія, Швейцарія, Естонія, Японія, Ізраїль, Китай, Хорватія, Кіпр, Латвія, Ліван, Литва, Мальта, Чорногорія, Нова Зеландія, Норвегія, Південна Корея, Угорщина, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чехія та Фінляндія.

Список був складений після вивчення епідеміологічних даних кожної країни та з урахуванням оголошень Агентства з авіаційної безпеки Європейського Союзу (EASA), а також рекомендацій Комітету з інфекційних хвороб.

Відвідувачі з вищезгаданих країн будуть проходити точкові перевірки в аеропорту.

Для всіх інших країн діючі заборони на поїздки до Греції продовжують діяти, однак цей список буде оновлений та розширений з 1 липня. Крім того, поточні виключення стосуються того, звідки виконується рейс, а не громадянства мандрівника.

Влада Греції буде стежити за розвитком ситуації із розповсюдженням вірусу та відповідно змінювати рекомендації.

Джерело: https://www.facebook.com/BalkanObserverforUkraine/?__tn__=kC-R&eid=ARAC1CMjsyClcFfv4PO6LF-8pR0gIiStwUWM5tuMhq_KZSrgJ7N2AMC2n-Er0xpZO4h4UpaWt-gZkO6U
https://www.ekathimerini.com/…/germany-china-included-in-gr…