У Греції відновлюють роботу кінотеатри, готелі і масажні салони

Готелі в Греції будуть зобов’язані зберігати інформацію про співробітників і гостей деякий час, достатній для того, щоб зв’язатися з ними в разі виявлення коронавірусу.

У Греції з понеділка в рамках чергового етапу послаблень жорстких обмежувальних заходів відновлюють роботу готелі, літні кінотеатри, басейни, шлюбні агентства, поля для гольфу і масажні салони. Про це, в неділю, 31 травня, повідомляє ТАСС.
Повідомляється, що з першого червня відкриваються все цілорічні готелі. А ще через два тижні почнуть приймати гостей всі види об’єктів розміщення, зокрема кемпінги та наметові табори.
Заходи безпеки на тлі пандемії будуть прийматися в обов’язковому порядку і вони обов’язкові у всіх готелях, незалежно від їх класифікації. Серед вимог – наявність чергового лікаря при готелі, проведення регулярної дезінфекції, надання всім співробітникам засобів індивідуального захисту.
Крім того, в приміщеннях повинна бути гарантована соцдистанція, з урахуванням якої потрібно розмістити меблі, і шезлонги – біля басейнів і на пляжах.
Міністерство туризму Греції оголосило список країн, які зможуть відправляти туристів з 15 червня рейсами в Афіни і Салоніки. У список увійшли Албанія, Австралія, Австрія, Північна Македонія, Болгарія, Німеччина, Данія, Швейцарія, Естонія, Японія, Ізраїль, Китай, Хорватія, Кіпр, Латвія, Ліван, Литва, Мальта, Чорногорія, Нова Зеландія, Норвегія, Південна Корея, Угорщина, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чехія, Фінляндія.
Пізніше буде оголошено розширений список країн, яким буде дозволено приїжджати з 1 липня.
За даними на 31 травня, число інфікованих коронавірусом в Греції з 27 лютого склало 2 917, більша частина з них одужала. За три місяці померли 175 осіб з підтвердженою інфекцією.