«Рідна моя грецька мова»

«..І гірко чути, коли грек мову батьків своїх не знає..»

2 березня у смт Ялта відбувся творчий вечір поетеси-аматора Ганни Олексіївни Сагірової «Рідна моя грецька мова». На заході також були присутні почесні гості:  голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, генеральний консул Греції в Маріуполі Елені Георгопуло та голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи.

Ганна Олексіївна – людина, яка до без тями любить свій рідний край, свій рідний грецький народ. Спадкова ялтанка пише вірші на протязі усього життя. В них і трагедія українського народу, і краса природи рідного краю, і нескінчена любов до матері.. Поетеса творить на грецькій, українській та російських мовах. Як і кожному творцю, їй хотілося буди почутою.

Повна зала людей зібралася в Ялтинському Будинку культури. Вірші, пісні та спектаклі подарували глядачам масу позитивних емоцій та показали їм самобутність, багацтво та образність грецької мови.

 Голова Мангушської РДА Дмитро Черниця щиро подякував Ганні Олексіївні за незабутні враження від вечору, за розвиток культурної спадщини та мови греків Приазов’я. До привітань також приєднались голова районної ради Топузов В.Г., Ялтинський селищний голова Мінаєв Д.М. та Урзуфський селищний голова Попов І.Ю. Дмитро Мінаєв заявив, що під час сесії було прийнято рішення видати друком збірник творів місцевої поетеси.

Гану Олексіївну Сагірову можна сміливо назвати хранителькою рідного грецького діалекту. Вона не дає етнічним грецьким традиціям тихо піти в небуття.

Джерело: https://www.facebook.com/mangushskaRDA?hc_ref=ARQZaY8yNzErMKNOGNlJZ8XAoPafaSTK3QSeTonuYLpcITQctGsoAfV38F7LidxrVZw