До уваги громадян України, які планують здійснити подорож до Греції!

Embassy of Ukraine to the Hellenic Republic інформує, що Міністерство туризму Грецької Республіки оголосило про список країн, з якими відновлюється авіасполучення з 15 червня 2020 року. Україну не включено до цього списку. В’їзд до Грецької Республіки дозволено виключно громадянам України, які мають дозвіл на проживання в Греції.


При перетині кордону громадяни України виключно з дозволом на проживання в Греції мають пройти обов’язкову перевірку на коронавірус і карантин, зокрема залишитися на один день у «карантинному» готелі.

У разі негативного тесту відвідувачі країни повинні перебувати на карантині протягом 7 днів. Якщо результат позитивний (вірус виявлено), вони будуть перебувати на карантині 14 днів під наглядом медичного персоналу.

За інформацією Міністерства туризму Греції список країн, з якими буде відновлюватися авіасполучення, буде розширено з 1 липня 2020 року після ретельного вивчення епідеміологічного профілю країн, а також враховуючи рекомендації EASA та пропозиції Комітету з питань інфекційних захворювань Міністерства охорони здоров’я Греції.