Спільне звернення заступника міністра закордонних справ Константиноса Власиса та Голови Комітету «Греція 2021» Янни Ангелопулу-Даскалакі до грецької діаспори щодо святкування 200-ої річниці від початку Грецької революції

Любі співвітчизниці, любі співвітчизники,
Гречанки та греки діаспори!

Наступного року весь грецький світ відзначатиме 200-у річницю від початку Грецької революції, доленосної віхи у сучасній історії нашого Етносу. Низкою заходів та ініціатив, які проводитимуться упродовж року, ми прагнемо зробити цю річницю можливістю усвідомлення минулого, осягнення сучасного та споглядання майбутнього.
Внесок грецької діаспори у Грецьку Революцію 1821-го року, Відродження Греції, як і в боротьбу грецького народу за свободу та добробут в інші часи, був визначальним. Невід’ємна та життєдайна частина нашого Етносу, Вселенський еллінізм, не може залишитися осторонь і цього разу. Ми запрошуємо вас докласти активно колективних зусильзадля об’єднання наших сил та гідного представлення Історії та Традицій нашої Батьківщини всьому світові.

Комітет «Греція 2021», заснований Прем’єр-міністром для координування питань відзначення річниці, створив спеціальну інтернет-платформу для прийому пропозицій щодо проведення заходів (https://apply.greece2021.gr/).

Її метою є забезпечення якомога кращого координування та максимально широкого висвітлення подій у рамках відзначення річниці. Платформа залишатиметься відкритою до кінця липня 2020 року. Там всі ми можемо подати наші ідеї та запропонувати шляхи їх втілення,на основі чого буде створено Національний Спільний календар.

Певні того, що грецька діаспора надасть свою допомогу у цій надважливій програмі, ми надсилаємо вам наші палкі патріотичні вітання.