Таємниця Венери Мілоської

Давньогрецька скульптура Венери Мілоської була створена більше 2000 років тому. Фігура Венери дивує співмірністю і гармонією, дивує і техніка виконання і вражаюча деталізація.

Цікаво те, що скульптуру ототожнюють з богинею любові, хоча знаючим людям знайоме справжнє ім’я давньогрецької покровительки любові – це Афродіта. Мілоську скульптуру назвали на честь острова Мілос – місця, в якому її виявив близько 200 років тому місцевий грецький рибалка.

 

Існує безліч міфів і загадок, що огортають скульптуру. Наприклад, історики та дослідники до сьогоднішнього дня сперечаються про загублені руки богині. Найпопулярніше припущення свідчить, що в одній руці Венера тримала яблуко, а іншою притримувала одяг. Підкріплюється ця версія грецькою міфологією. Саме Афродіту Паріс назвав «найпрекраснішою із богинь», вручивши їй яблуко.

Інша версія свідчить, що Венера пряла. На підтримку цієї версії говорить розташування тіла богині, її плечей і торсу. Історики вважають, що в одній руці богиня тримала пряжу, а іншою – управляла ниткою і веретеном.

Джерело: https://vesti-ua.net/novosti/obschestvo/62409-vot-chto-derzhala-v-rukah-venera-milosskaya.html