Голова ФГТУ О.І.Проценко-Пічаджи взяла участь у проведенні круглого столу керівництва управління культури і туризму ДонОДА

Сьогодні, 9 липня, голова ФГТУ О.І.Проценко-Пічаджи взяла участь у проведенні круглого столу керівництва управління культури і туризму ДонОДА з представниками ГО національних меншин області.

Під час проведення круглого столу обговорювалися наступні питання:

  1. Передача управлінню культури і туризму облдержадміністрації від ліквідованого департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації функцій та повноважень стосовно забезпечення реалізації на території області державної політики у сфері національностей та релігій та ін.
  2.  Обговорення проведення обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, які спрямовані на національні та дружні зв’язки.
  3. Обговорення проведення Ради з питань етнонаціональної політики при облдержадміністрації.
  4. Обговорення підготовки та проведення Дня Незалежності України.
  5. Обговорення підготовки та проведення Міжнародного дня толерантності.
  6. Обговорення проблемних питань представників ГО національних меншин області, що знаходяться у сфері повноважень управління, з метою розробити алгоритм подальшої співпраці.

У роботі круглого столу також взяли участь члени виконкому ФГТУ, лідери та активісти Асоціації національних меншин Донецької області “Співдружність” на чолі з Г.А.Яйлояном.

Пресслужба ФГТУ.