Генеральний консул Греції в Одесі Алексіос Маріос Лімберопулос завершив каденцію

Генеральне Консульство Греції в Одесі
Одеса, 14 серпня, 2020
Голові Федерації грецьких товариств України
О. І. Проценко-Пічаджи
Шановна Олександро Іванівно!
Я хотів би Вам повідомити про закінчення терміну моїх повноважень як Генерального Консула Грецької Республіки в Одесі. Службові зобов’язання вимагають від мене переходу до Центральної служби Міністерства Закордонних справ Греції в Афінах не пізніш кінця серпня 2020 року.
Моя служба в Одесі була наповнена цікавими подіями. Зв’язок з історичними місцями та сучасним населенням районів моїх повноважень наповнили мене оптимізмом про майбутнє, і якщо ми будемо діяти спільно і організовано в дусі єдності, ми маємо всі шанси зберегти грецьку культуру і мову в душі і серці наших співвітчизників в Україні, що становлять багатство нашої сестри України і Греції.
Я б дуже хотів висловити мою повагу і вдячність за плідну співпрацю Федерації грецьких товариств України з Генеральним Консульством Греції в Одесі. Я впевнений, що відносини ФГТУ з Консульством залишаться такими ж відмінними і зможуть розвинутися ще більше.
Дозвольте мені від щирого серця подякувати Вам, вашим співробітникам і вашим родинам, всім грекам України і побажати здоров’я, безпеки, процвітання і сил для нових звершень!
З повагою,
Алексіос Маріос Лімберопулос
уповноважений Міністр.
Федерація грецьких товариств України висловлює щиру подяку пану Алексіосу Маріосу Лімберопулосу за плідну співпрацю та високий професіоналізм.
За ці роки пан Лімберопулос став справжнім другом греків України, він знав, чим живе і дихає грецька громада, він бував на заходах, спілкувався з грецьким активістами.
Ми щиро бажаємо пану Лімберопулосу успіхів на новій посаді.