Колектив МДУ ухвалив кандидата на участь у конкурсі на заміщення посади ректора

10 вересня у Маріупольському державному університеті відбулася конференція трудового колективу в оновленому складі за участі міського голови Вадима Бойченка. Конференція об’єднала делегатів із метою ухвалення кандидатів-учасників конкурсу на заміщення посади ректора Маріупольського держуніверситету.

Цього року завершується строк повноважень в. о. ректора МДУ, Почесного Генерального консула Республіки Кіпр в Маріуполі, професора Костянтина Балабанова – Людини, яка очолювала університет 28 років. Під його мудрим керівництвом гуманітарний коледж при ДонДУ став єдиним класичним вишем у Донецькій області.

Ми з колективом пишаємося досягнутими результатами. МДУ став класичним університетом, провідним центром якісної підготовки фахівців Донецької області, а також одним із провідних центрів співпраці України із зарубіжними країнами в галузях освіти, науки і культури. Я пишаюся тим, що ми багато зробили, і ще багато встигнемо зробити,

– Костянтин Балабанов.

Міський голова Вадим Бойченко наголосив, що неможливо створити місто можливостей без освіти та науки, адже вони формують майбутнє. Він зауважив, що Костянтин Васильович зміг створити виш, який став осередком міжнародної співпраці і фундаментом науково-освітньої сфери Маріуполя.

Місцева влада допомагає закладам вищої освіти, які сприяють розвитку потенціалу талановитої молоді та становленню висококваліфікованих спеціалістів. Приємно відзначити, що випускники Маріупольського держуніверситету залишаються жити у рідному місті, невпинно працючи на його благо.

На початку засідання освітяни обрали головою конференції трудового колективу МДУ першого проректора, професора Олену Булатову. Після цього колектив університету одноголосно підтримав проректора з міжнародних зв’язків, радника голови Донецької облдержадміністрації, професора Миколу Трофименка в участі у конкурсі на заміщення посади ректора МДУ. Свідоме життя Миколи Валерійовича нерозривно пов’язане з Маріупольським державним університетом. Він пройшов шлях від студента спеціальності «Міжнародні відносини» до проректора, на кожному етапі професійного становлення поруч із ним був його Наставник, Учитель – Костянтин Васильович.

Колеги і студенти знають Миколу Трофименка як інтелігентну і справедливу людину, уважного і тактовного керівника, талановитого і успішного дипломата. Завдяки його активному сприянню університет регулярно бере участь у міжнародних проєктах, організовує зарубіжні стажування, збільшує кількість іноземних студентів і зміцнює міжнародні контакти на міському, регіональному та всеукраїнському рівнях.

З-поміж іншого, на конференції трудового колективу Вадим Бойченко нагородив викладачів і співробітників університету за багаторічну сумлінну плідну працю, високий професіоналізм і значні досягнення у сфері вищої освіти.

Подяки Маріупольської міської ради отримали завідувач кафедри дошкільної освіти, доцент Олена Брежнєва, завідувач кафедри теорії та практики перекладу, доцент Марія Смирнова та начальник планово-фінансового відділу Ірина Лахтіна. В.о. ректора МДУ Костянтина Балабанова мер нагородив почесною відзнакою міського голови Маріуполя «За заслуги перед містом».