Виставка картин і фотографій з Греції

У філії Грецького Фонду Культури (м.Одеса) в Червоному провулку відкрилася виставка живопису та фотографії «Афіни – Пірей – Одеса». Вона присвячена 25-річчю побратимства Одеси і Пірея.

Тут представили 30 робіт з Пірея і Афін одеські художниці Світлана Михалевич, Яна Барабаш та Мар’яна Брюханова. Мар’яна Брюханова і Світлана Михалевич пишуть аквареллю і маслом в імпресіоністичній манері, беруть участь в акварельних міжнародних фестивалях, за плечима у них персональні і групові виставки в рідному місті. У 2017 році відкрили свою галерею-майстерню «202» в історичному центрі Одеси, в Пасажі. У цьому просторі художниці створюють свої твори, там проходять виставки та арт-вечора з друзями-художниками. Яна Барабаш – послідовниця південноросійської школи, пише маслом в реалістичній манері. Художниця пише портрети і композиції з людьми, неодноразово виставлялася в галереях і музеях Одеси та Києва.

 

У поїздці художниць супроводжував фотохудожник Олексій Михалевич, його фотороботи також будуть на виставці: зимові Афіни і репортаж про те, як створювалися живописні роботи.

 

Виставка працює до 19 березня, в Червоному провулку, 20. Час роботи з 10:00 до 17:00. Вхід вільний.

Виставка працює до 19 березня, в Червоному провулку, 20.

Час роботи з 10:00 до 17:00. Вхід вільний.

Джерело: http://culturemeter.od.ua/v-odesse-otkrylas-vystavka-kartin-i-fotografij-iz-grecii-45575/