Пантелеймон БУМБУРАС – грек, закоханий в Україну! (ВІДЕО)

Все найпрекрасніше на землі створюється людиною. Її справи – це храм її життя, її Олімп. Багато що в своєму житті Пантелеймон Васильович Бумбурас робив і робить не завдяки, а всупереч. Всупереч системі, усіляким перешкодам, бюрократії, загальновизнаним стандартам, справляючись з конфліктами силою свого таланту і найпотужнішого духу. Високий професіоналізм в роботі, вміння переконувати будь-якого співрозмовника і відстоювати свою точку зору в кабінетах найвищого рівня дозволило греку з далекого острова Лімнос домогтися значних успіхів в Україні, країні, яка стала для нього другою Батьківщиною і яка підкорила його серце навіки.
Про Пантелеймона Бумбураса, про людину з часом непростим характером і непростою долею, яка всього досягла власним неймовірним зусиллям і залізною волею, людину невгамовно енергійну і безмежно масштабну – було написано чимало і буде сказано ще більше. Його добре знають у всіх грецьких селах на лінії вогню, давно з його діяльністю знайомі і мешканці багатьох міст України: Маріуполя, Одеси, Харкова, Києва, Ніжина, Дніпра…
У минулому П.Бумбурас побудував у Маріуполі Грецький медичний центр «Гіппократи», Культурний центр Маріупольського товариства греків «Меотида», брав участь у будівництві Культурного центру Федерації грецьких товариств України. Зовсім нещодавно було відкрито Грецьку площу, ініціатором створення якої знову ж таки став Пантелеймон Васильович.
Вражає, з якою, на перший погляд, природною простотою і легкістю втілюються в життя його найсміливіші проєкти і мрії … Природжений лідер, менеджер з блискучими організаторськими здібностями і перфекціоніст, який в будь-якій, навіть найскладнішій, ситуації бере відповідальність на себе, Пантелеймон Васильович готовий привести до перемоги навіть найвідсталіших аутсайдерів. З упевненістю можна стверджувати, що без допомоги цієї людини Федерація грецьких товариств України не пережила б останні, неймовірно важкі, шість років неоголошеної війни.
Сьогодні Пантелеймон Бумбурас відмічає свій День народження! Греки України вітають Вас, дорогий Пантелеймоне Васильовичу!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, величезної сили духу, благополуччя, приємних подій та невичерпного оптимізму!
Χρόνια πολλά!!!
Рада ФГТУ