Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций: “Наш регіон тісно пов’язаний з грецькою громадою через етнічні, мовні та культурно-історичні зв’язки”

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций зустрівся з новим Генеральним консулом Греції в Одесі Димитріосом Х. Дохтсісом.
Відзначається, що Максим Куций привітав дипломата з призначенням на посаду та побажав йому професійних успіхів. Керівник ОДА також зазначив, що грецький народ завжди був важливою частиною населення регіону, а його внесок у формування історії одеського регіону справді неоціненний.
«Вплив грецької громади в Одеському регіоні простежується вже багато століть, ще від давньогрецьких і візантійських поселенців. Наш регіон тісно пов’язаний з грецькою громадою через етнічні, мовні та культурно-історичні зв’язки. В Одесі грецька громада була однією з найбільших і найпрогресивніших. Зараз ми працюємо над розширенням нашого торгово-економічного співробітництва. Упевнений, що відносини двох країн будуть зміцнюватися », – зазначив Максим Куций.