Сьогодні День Незалежності Республіки Кіпр! Вітаємо!

1 жовтня Республіка Кіпр святкує 60-й День Незалежності. У Нікосії відбудеться військовий парад. По проспекту Йосипа Хаджііосіфа проїдуть танки і БТР, крокуватимуть військові, поліцейські, представники пожежного департаменту і департаменту цивільної оборони. Парад пройде без глядачів. Жителі і гості острова зможуть побачити свято в прямому ефірі по телебаченню.
Зміна формату параду викликано епідеміологічною ситуацією в країні. В непростих умовах боротьби з коронавірусом кіпріоти віддадуть шану загиблим у боротьбі за незалежність, згадуючи про важкий шлях, який довелося пройти молодій республіці.
Парад прийме глава парламенту Дімітріс Сіллуріс (президент Нікос Анастасіадіс братиме участь 1-2 жовтня в саміті глав держав ЄС в Брюсселі).
Почесними гостями свята стануть міністр оборони Греції Нікос Панайотопулос, глава грецьких збройних сил Константінос Флорос, начальник штабу оборони збройних сил Італії Енцо Веккьяреллі і головнокомандувач штабом збройних сил Франції в Середземному і Чорному морях контр-адмірал Лоран Існар.
Напередодні свята вони зустрілися з міністром оборони Республіки Кіпр Хараламбосом Петрідісом, щоб обговорити ситуацію в Середземному морі і провокаційні дії Туреччини в ексклюзивній економічній зоні Республіки Кіпр.