Обличчя еллінізму: Василь Мітько

Дорогі друзі! Ми відкриваємо нову рубрику «Обличчя еллінізму», в якій будемо вас знайомити з членами Ради Федерації грецьких товариств України, лідерами та активістами національного руху. Сподіваємося, вони надихнуть вас на маленькі і великі подвиги.

Василь Мітько: турбота про людей і зміцнення Нікольської громади

Є фігури настільки багатогранні, що мимоволі дивуєшся: як ця особистість поєднує в собі стільки унікальних рис. Голова Нікольської районної ради, відомий громадський діяч, член Ради Федерації грецьких товариств України, який ніколи не боявся брати відповідальність на себе; ніколи, жодним чином не прагнув цієї відповідальності уникнути, сховатися від неї; завжди прагнув зробити свій рідний район краще – такий Василь Мітько. До речі, ця якість, брати відповідальність на себе в будь-яких, навіть дуже складних умовах, – воістину рідкісне явище серед сучасних політиків. І, нарешті, це «просто» порядна, чесна і принципова людина, яка ніколи не забуває про своє коріння.

Ефективний організатор і компетентний управлінець, небайдужий до своєї справи – так про Василя Михайловича відгукуються його колеги, а друзі по національному рухові захоплюються його прекрасним знанням румейської мови, тим, що і він сам, і його дружна сім’я живуть, дотримуючись грецьких традицій і звичаїв, виховуючи в синах любов до національних витоків.

Зважена, мудра людина передового мислення, девіз якої «Завжди учись новому!», маючи за плечима три вищі освіти, Василь Мітько постійно вчиться і не зупиняється на досягнутому.

Для героя нашого нарису не існує дрібниць або нерозв’язних завдань, він завжди орієнтований на гідний кінцевий результат. І останнім часом всі ми можемо спостерігати позитивні зміни і розвиток інфраструктури Нікольського району. І в цьому велика заслуга голови районної ради Василя Михайловича Мітька.

«Усі зміни відбуваються на наших очах, а не на словах або обіцянках. Зміцнення шлаком сільських доріг, відкриття опорної школи і ремонти в дитячих садах, ремонти амбулаторій – далеко не всі зміни в районі. Прагнення Василя Михайловича розвивати громаду заслуговують на повагу. А скільки він робить для розвитку грецьких громад у районі! У жовтні планує організувати День чабана. Василь Мітько – керівник, який «хворіє» своїм краєм і його потребами. Його справи і починання отримують народну підтримку!» – зазначила голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи.

Василь Михайлович – дійсно прекрасний приклад людини і слова, і справи. І перше у нього ніколи не розходиться з другим.

 

Пресслужба ФГТУ.