«Аргонавти» перемагають!

Команда греків «Аргонавти» здобула перемогу , посівши III призове місце в  командному турнірі з інтелектуальної вікторини «Що? Де? Коли?», яка  відбулася 3 жовтня в Театральному сквері  Маріуполя, в рамках святкових заходів до Дня літньої людини.

Завзято йшли до перемоги «Аргонавти» в складі представників громадських організацій: Маріупольського товариства греків – Людмили Любанської,  Клари  Нетреба, Тетяни Бурлаченко та Асоціації греків-осіб з інвалідністю «Філос» – Ольги Партакела, Ірини Темір,  Дмитра Чинаха, одностайно обраного капітаном команди.  Вони швидше за учасників  інших команд  давали відповіді на питання, доповнювали їх,  деталізували епізодами,  виконували інші завдання всіх трьох турів вікторини.

Тематика   інтелектуального турніру « Ретро фільми та ретро музика» була цікавою для учасників і відповідала їх віковим інтересам. Вони мали змогу згадати: себе  в шестидесяті –вісьмидесяті роки,  свої інтереси, хобі, улюблених акторів,  фільми, естрадних виконавців, пісні та  рідні для всіх музичні мелодії  своєї молодості.  Разом наші учасники із задоволенням  зацікавлено обговорювали відповіді, згадували події зі свого життя.  Високий командний дух учасників «Аргонавтів», вміння працювати разом, йти на компроміси в пошуках вірних відповідей були відмічені ведучими заходу.  Захід відбувався в теплій дружній атмосфері, під звучання знайомих музичних мелодій. Усі гравці команд-переможців інтелектуальної вікторини «Що? Де? Коли?» отримали дипломи за участь у командному турнірі та подарунки від Маріупольської міської ради.

Після закінчення вікторини, в сквері була  організована гра в лото, в якій взяли участь усі представники команди «Аргонавти» , учасники інших команд турніру та літні люди, які  бажали позмагатися. Посмішки, радість, азарт змагання та увага панували на майданчику. Кожному учаснику хотілося чим швидше перемогти і першим  закреслити всі числа своєї ігрової картки.  Переможці визначилися згідно правил  по закінченню  гри і отримали подарунки від Маріупольської міської ради.

Учасники «Аргонавтів» – Ірина Темір і Тетяна Бурлаченко також здобули перемогу з гри в лото і були нагороджені, як і інші гравці.

 

Ольга ПАРТАКЕЛА.