20-річчя зразкового театру танцю “Біла птаха”

 20-річчя зразкового театру танцю “Біла птаха” під керівництвом художнього керівника і балетмейстера Людмили Бойченко “Життя в світі танцю”!

Коли у Мангушському будинку культури організовується черговий концерт, то люди знають, що на сцені на них чекає не простий захід, а справжнє шоу – яскраве, видовищне, з оригінальним сценарієм.

Знають, що буде неповторне свято, яке ще довго після його закінчення згадуватиметься й обговорюватиметься вдячними глядачами. Ось і вчора, 18 жовтня 2020 року, місця в залі були переповнені глядачами, а зібрала всіх гарна подія – свій 20-річний ювілей відзначав один із найкращих танцювальних колективів Приазов’я – зразковий театр танцю “Біла птаха”.

Впродовж двох десятків літ свого існування колектив об’єднав сотні юних талантів, ціле покоління молоді, яке за покликом серця і душі дарувало своє високе мистецтво людям.

Від імені голови ФГТУ О.І.Проценко-Пічаджи ювілярів тепло привітала зав. відділом культури виконкому ФГТУ Галина Косякова, яка відзначила:

“Ви своєю наполегливою працею здобули заслужену славу не тільки у Мангуші, а й далеко за його межами, бо несете у широкий світ барвисту мову танцю по своїй квітучій творчій ниві.

Щиро дякуємо вам за талант і любов до танцю, за збереження грецьких народних традицій. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників.”

 

Дорога Людмило Іванівно, ми щиро любимо і цінуємо очолюваний Вами колектив, адже кожен від малого до великого з хвилюванням та захватом переживає кожен танець, кожну неповторну історію, яку творчий керівник і талановиті діточки вміло розказують за допомогою танцювальних рухів на сцені.

 

Бажаємо вам нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій.

Пресслужба ФГТУ.