Пісня «Ας κρατήσουν οι χοροί» стане музичним супроводом відеокліпу до 200-ої річниці Великої Грецької революції

Пісня «Най не знають спину танці!» («Ας κρατήσουν οι χοροί») Діонісиса Саввопулоса обрана Комітетом «Греція 2021» музичним супроводом відеокліпу до 200-ої річниці Великої Грецької революції. Це радісна та оптимістична пісня, яка представляє історичний шлях Греції через алегорію святкування компанією сучасних греків. Про це повідомляє сторінка Посольства Греції в Україні  https://www.facebook.com/GreeceinUkraine
Голова Комітету «Греція 2021», Янна Ангелопулу-Даскалакі, проілюструвала причини, якими керувалися у доборі пісні, відповідними рядками з неї: «Ми вибрали цю пісню, оскільки вона по-особливому описує нашу спільну подорож. Упродовж цих 200 років, наше «зібрання» значно поширилося, збільшилося. «Наші стосунки стали щільнішими». Ми багато разів падали, але підводилися знову і знову, і «гуртом продовжували писати історію». 2021 року наш погляд спрямований уперед. Ми поєднуємо наші «старі та ще не застиглі колії» зі світлим та оптимістичним майбутнім. Адже подорож греків продовжується. Тож «най не знають спину танці»!».
Пісня з альбому Діонісиса Саввопулоса «Столики зовні» 1983 року отримала нове аранжування. У її записі для відео безкоштовно взяли участь 7 хорів: колективи «La Familia» та «Естія» Нової Смірни, «Musica», хори МЗС, Національної та Атенської Консерваторій, Організації телефонного зв’язку Греції, дитячий хор Спіроса Ламброса.
Відеокліп знято на стародавньому Стадіоні «Панатенаїкос» та на Агорі Калатрави Олімпійського Стадіону. Режисером відео та автором нового аранжування пісні, котрі є виробництвом Комітету, виступив Янніс Христодулопулос, відповідальний за організацію мистецьких заходів Комітету «Греція 2021». Хореографія – Артеміс Ігнатіу.
Права на використання пісні були люб’язно надані Комітету «Греція 2021» паном Діонісисом Саввопулосом, який є членом Комітету.
Підготовка аранжування та зйомки відео до пісні тривали три місяці. У підготовці взяли участь хорові виконавці, музиканти, танцівники, технічний персонал. До кастингу, зйомок, проб, запису звуку, монтажу та обробки зображення було залучено понад 300 осіб.
Запис пісні та зйомки відео було здійснено до введення нових обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню пандемії в Аттиці з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог.