Уряд Греції запроваджує з 24 жовтня комендантську годину

Глава уряду Греції Кіріакос Міцотакіс оголосив про введення з 24 жовтня нових карантинних обмежень для протидії Cоvid-19. Про це повідомляє Keep Talking Greece.

У регіонах з найбільш складною епідемічною ситуацією введуть комендантську годину. Він діятиме з 00: 30 до 5: 00, однак будуть виключення для тих, хто працює в нічний час і в екстрених випадках.

А починаючи з 6 години ранку суботи, 24 жовтня, в країні стане обов’язковим масочний режим – як в приміщеннях, так і на вулиці.

“У кафе і ресторанах маски можна знімати, коли люди сідають за стіл”, – сказав прем’єр.

За порушення правил використання маски стягується штраф у розмірі 150 євро.

Звертаючись до громадян у телевізійному повідомленні в четвер увечері, Міцотсакіс зазначив, що пандемія знаходиться в агресивному піку і зафіксував різке збільшення інфікованих. він попередив, що найближчі місяці будуть важкими і що необхідні цілеспрямовані заходи, щоб уникнути повторного локдауну.

За словами глави уряду причина збільшення щоденного числа випадків за останні дні частково пов’язана зі ” збільшенням кількості тестів”.

Відзначимо, що за даними сайту Worldometers Греція знаходиться на 84-му місці за рівнем інфікування Covid-19. З початку епідемії коронавірусу в країні захворіло понад 28 тис.осіб, з яких 549 померло.