Греція будує стіну з Туреччиною

Греція будує стіну на ділянці сухопутного кордону з Туреччиною в районі регіону Еврос.

Про це заявив на брифінгу в понеділок офіційний представник грецького уряду Стеліос Пецас.

Нова огорожа з’явиться на ділянці у 26 км, окрім того буде модернізовано й інші огорожі зведені раніше, загальною протяжністю у 10 км.

Зараз на 400 осіб збільшено чисельність  постійно діючих на цій ділянці прикордонників. Додатково 800 прикордонників будуть розміщені на островах в східній частині Егейського моря, а ще 480 — на решті території країни.

«Протягом року в цілому 1 680 прикордонників будуть дислоковані в усіх районах, де потрібна посилена поліцейська присутність», — сказав представник кабінету.

Раніше в ході візиту прем’єр-міністра Греції Кіріакоса Міцотакіса в Еврос, було озвучено, що завершити будівництво планують до квітня 2021 року.

Основна мета зведення споруд – унеможливлення потрапляння до Греції біженців із території Туреччини, що прибули до країни з зони бойових дій у Сирії.

На початку року Європейське агентство з контролю зовнішніх кордонів Frontex вже направило у Грецію екстрену допомогу для посилення охорони кордону, воно також попросило країни учасники ЄС надати для цього прикордонників та оснащення.

Європейське агентство з контролю зовнішніх кордонів Frontex вже направило у Грецію екстрену допомогу для посилення охорони кордону, воно також попросило країни учасники ЄС надати для цього прикордонників та оснащення.

Одна з перших відгукнулась Естонія, яка відправила два патрульних катери та 20 прикордонників на допомогу Греції.

На той момент у Греції вже перебував один патрульний катер з Естонії з екіпажем із чотирьох осіб.