Семінар для представників громадських об’єднань

14 березня у Культурному центрі Федерації грецьких товариств України відбувся семінар-навчання для представників громадських об’єднань. 

У роботі семінару взяли участь лідери грецьких товариств Маріуполя, Мангушського, Нікольського та Волноваського районів, а також представники громадських організацій вірмен, німців, болгар. Біля 50 чоловік.

Про аспекти державної реєстрації громадських об’єднань розповіла начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Віра Свиридова.

Віра Павлівна відповіла на ряд запитань про нововведення законодавства в сфері державної реєстрації громадських формувань.

Учасники семінару дізналися про порядок державної реєстрації громадських формувань, про те, які документи потрібні, про можливість отримати самостійно результати адміністративної услуги у сфері державної реєстрації громадських формувань, про взаємодію управління юстиції з центрами по наданню безоплатної вторинної правової допомоги та центрами надання адміністративних послуг щодо можливості прийому документів з питань державної реєстрації громадських формувань.