Землетрус силою 6,7 бала сколихнув острови Егейського моря (ВІДЕО)

Майже о 2 годині дня, поблизу острова Самос, зафіксовано сильні земні поштовхи, які відчувалися по території всього Егейського моря: від Криту – до Афін та Фессалії. Згідно із даними Сейсмологічної служби Греції сила землетрусу, епіцентр якого знаходився всього лише на відстані 19 кілометрів від острова Самос, становила 6,7 бала за шкалою Ріхтера. 

Сейсмічну активність фіксували протягом 15 секунд і за цей час землетрус встиг принести значні руйнування на острові Самос. Про це повідомляє  сайт https://uain.gr/2020/10/30/zemletrus-syloyu-6-7-bala-skolyhnuv-ostrovy-egejskogo-morya-ta-prynis-znachni-rujnuvannya-na-ostrovi-samos/?fbclid=IwAR1P62-6WiJfVazRY_gLYCMQsyxBiHa9bsq_7lkb4vKr5Ro5MD860d88QDo

Згідно із останньою інформацією по всій території острова відбулися руйнування та пошкодження житлових будинків та будівель різного призначення.

Внаслідок землетрусу постраждало шестеро осіб. Всім їм завдано легких травм,а інформації про зниклих безвісти, загинувших чи серйозно травмованих осіб наразі не поступало.

На даний момент на острові оцінюють збитки та очікують на приїзд заступника міністра із цивільного захисту, який буде координувати роботу рятувальних та інженерних служб.