Благодійність – найбільший прояв гуманності

Благодійність – це, насамперед, безкорисливе надання допомоги нужденним, які не пов’язані з благодійником. Неважливо, яке правильне визначення має це слово, благодійні справи – це вияв великого людяного серця в людини. Кому, як не мешканцям зони АТО знати, що таке благодійність. Скільки благодійних справ було зроблено для жителів Донбасу небайдужими людьми!     

Багато хто в Україні знає Пантелеймона Васильовича Бумбураса. За національністю він грек, побачивши, що на Донбасі потерпає від складної ситуації його народ, Пантелеймон Васильович вирішив допомогти. Меценат допомагає і сьогодні людям «сірої зони», особливу увагу приділяючи дітям: даруючи їм подарунки, солодощі, необхідну канцелярію, організовує екскурсійні поїдки по Греції та оздоровлення в таборах, надає матеріальну допомогу у вигляді стипендії дітям з малозабезпечених родин, дарує сезонний одяг та взуття.

Цю особистість можна з впевненістю назвати Людиною з великої літери. Усе, що отримує Бумбурас, – це сотні слів подяки. Та його це повністю влаштовує, він не бажає  взамін собі зовсім нічого. Благодійна організація «Фонд Бумбураса» займається наданням допомоги в сферах благодійної діяльності (освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, культура і мистецтво, наука і спорт), а також розвитком і підтримкою цих сфер в громадських інтересах. Серед завдань Фонду є і пошук та розвиток талановитої молоді. Всі ці благодійні справи йдуть від чистого серця, людина ділиться своїми статками з людьми, яким вони вкрай необхідні.

Пантелеймон Васильович Бумбурас   –  це зразок для наслідування для багатьох людей. Це гуманна і милосердна людина, яка не залишає інших у скрутних ситуаціях.

Дуже непросто жертвувати своїми інтересами та проблемами співчувати комусь, підтримувати, любити та поспішати на допомогу. Та саме це є виявом людяності. Якби всі зробили благодійність частиною свого життя і допомагали б тим, хто її потребує, то світ став би кращим. Напевно, саме через це благодійність завжди вважалася найвищою людською чеснотою.

Юлія ПЕФТІ,

с.Кам’янка