Підсумки онлайн-конференції «Україна-Греція: підготовка до туристичного сезону 2021»

Реалізація напрямку економічної дипломатії, як пріоритетного у діяльності нашого Посольства в Греції, набуває конкретних, зримих рис.
Про проведення онлайн-конференції «Україна-Греція: підготовка до туристичного сезону 2021» розказав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грецькій Республіці пан С.Шутенко https://www.facebook.com/Embassy-of-Ukraine-to-the-Hellenic-Republic-1474484016097476/
“Сьогодні ми провели міжнародну онлайн-конференцію «Україна-Греція: підготовка до туристичного сезону 2021».
Це перша така подія у низці запланованих Посольством онлайн заходів економічної дипломатії.
Онлайн зустрічі, яка звела зацікавлених партнерів, вимушено розділених карантинними обмеженнями, передувала ретельна підготовка.
Тому розмова, організована Посольством за допомогою  Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації https://bit.ly/3oVUdwa
й Греко-Української палати, вийшла корисною, цікавою, із залученням більше 30 представників туристичного бізнесу України та Греції. Технічну підтримку надала грецька APOPSI Group of Companies.
Учасникам з грецької сторони було представлено туристичний потенціал України. Цей напрямок набуває особливо актуального значення із наближенням ювілейного 2021 року.
У рамках спільного святкування 200-річчя Грецької революції українські учасники конференції запросили туристів із Еллади відвідати цікаві історичні та культурні місця України, які пов’язані з цією видатною датою.
Поговорили про пошуки нових підходів щодо розвитку двостороннього співробітництва у туристичній галузі, як продовжувати партнерський діалог навіть в умовах COVID – 19.”