У Маріупольському державному університеті обрали нового ректора

4 листопада у Маріупольському державному університеті відбулися вибори ректора. У конкурсі на заміщення посади взяв участь проректор з міжнародних зв’язків, радник голови Донецької облдержадміністрації, професор Микола Трофименко.

Виборчий процес проходив із дотриманням карантинних норм. Дільниця працювала протягом шести годин, що дозволило уникнути великого скупчення людей. Крім того, на вході делегати мали обов’язково обробити руки антисептичним засобом і вдягнути захисну маску або респіратор.

До списків виборців увійшли 290 осіб із числа науково-педагогічних і педагогічних працівників, студентського активу, співробітників університету. Вони могли підтримати або не підтримати кандитата на посаду ректора, поставивши позначку у відповідному рядку бюлетеня. Загалом своїм правом голосу скористалися 239 осіб.

За результатами голосування кандидата на посаду ректора Миколу Трофименка підтримали 233 виборця, не підтримали – 4. Кількість зіпсованих бюлетенів, визнаних недійсними, склала 2.

 

Вітаємо новоспеченого ректора та бажаємо нових успіхів у дуже нелегкій та багатогранній науковій та адміністративній діяльності!
Шановний Миколо Валерійовичу! Нехай Ваша повсякденна нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставленні завдання й здійснити задумані плани в ім’я розбудови української освіти.
Нехай роки керівництва університетом принесуть нові перемоги, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.
Рада ФГТУ.