Грецький парк в Одесі отримав європейську нагороду (ФОТО)

«Асоціація захисту національної матеріальної спадщини» вручила Одесі нагороду European Award-2019 в категорії «Відновлення зеленої зони», а саме «Ревіталізація Грецького парку».

Нагороду вручив мер Одеси Геннадій Труханов будівельній компанії «Гефест» за створення Грецького парку на Приморському бульварі в Одесі.

Грецький парк побудував одеський меценат, власник будівельної компанії «Гефест» Пантелеймон Бумбурас. Парк відкрили у 2018 році.

«Грецький парк – унікальний проєкт для Одеси. Ми вклали в нього не тільки гроші, але і душу. Без зайвої скромності скажу, що це був один із найскладніших соціальних будівельних проєктів. Масштаби робіт перевищили всі очікування. В першу чергу, з точки зору зміцнення схилу Приморського бульвару. Але цей виклик ми прийняли. Підключили всіляких фахівців. Грецький парк – це симбіоз професіоналізму, душі і любові до Одеси. Я гордий, що наш спільний з містом проєкт заслужив на увагу і нагороди з боку європейських експертів», – зазначив Пантелеймон Бумбурас.

«Грецький парк – це титульний соціальний проєкт будівельної компанії «Гефест». Ми переконані, що кожен бізнесмен повинен не тільки множити свій капітал, але і вкладати гроші в розвиток інфраструктури та соціальної сфери. Це і є соціальна відповідальність бізнесу», – підкреслив виконавчий директор будівельної компанії «Гефест» Василіс Бумбурас.

«Ми з великою радістю робимо свій внесок у розвиток міста. Одеса і Греція тісно пов’язані між собою. Це місто стало для нас другою домівкою. У наших планах – реалізація ряду соціальних проєктів, корисних для одеситів», – додав Пантелеймон Бумбурас.

Нагадаємо, European Award – міжнародний будівельний конкурс, унікальний захід в Європі, спрямований на вибір, просування і нагородження цінних нових будівель, капітальних ремонтів і реконструкцій.