У Маріуполі відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури

7 листопада в Маріуполі пройшов ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури.

 

У змаганні взяли участь 15 юних елленістів із 5 міських закладів загальної середньої освіти: (№46, №8, №18,  №47 та №65).

Урочисте відкриття олімпіади відбулося в актовій залі  КЦ  Маріупольського товариства греків “Меотида”, де учасників привітали перша заступниця голови ФГТУ, завідувачка відділом освіти виконкому ФГТУ Олена Добра та методистка Маріупольського Методично-консалтингового Центра Світлана Антікало.

 

Комплект олімпіадних завдань складений відповідно до діючих навчальних програм за попередні роки навчання та охоплює вивчений учнями матеріал до терміну проведення олімпіади.

 

У ході виконання завдань школярі мають продемонструвати також уміння правильно аргументувати та логічно структурувати свої думки, вживати якомога більше тематично релевантних лексичних одиниць.

Оцінювали олімпіаді завдання викладачі кафедри грецької філології та перекладу МДУ. 

Неймовірно тепла атмосфера, відкритість і комфорт залишили позитивні враження в учасників олімпіади та педагогів – членів професійного журі.

Високий рівень підготовки виявили: 
8 клас: Бундак Марія -1 місце та Півенська Дар’я -2 місце. Обидві із 46 школи.
9 клас: Рогозна Анастасія та Демчук Злата посіли -1 місце (46), Зурнаджи Катерина – 2 місце (8 школа), Фогалєва Ліна -3 місце (8 школа).
10 клас: Шердиць Вікторія та Берсімі Гаріфалія-Марія посіли 1 місце (8), Хандельди Василь – 2 місце (8), Румеліотіс Платон -3 місце (65 школа).
11 клас: Сидоренко Ірина – 1 місце (46), Галай Катерина – 2 місце (8), Партакела Альбіна – 3 місце.
Слід відзначити системну роботу з обдарованими дітьми таких вчителів: 
Тетяна Кіор, Наталія Лаго, Лілія Чайка, Марина Богадиця, Світлана Шердиць, Олександра Крамаренко.
ФГТУ щиро вітає переможців олімпіади та їх наставників та бажає усім учасникам подальших успіхів та натхнення у вивченні новогрецької мови та літератури!
Відділ освіти
виконкому ФГТУ.