Майстер-клас грецького танцю від Янніса Дімаса

17 та 18 березня у маріупольському ПК “Іскра” відбувся всеукраїнський семінар-практикум грецьких народних танців для керівників та учасників творчих колективів. Мета семінару – удосконалення професійної майстерності керівників танцювальних колективів, пропаганда традиційного народного грецького танцю.

На початку семінарських занять усіх учасників тепло привітали Генеральний консул Греції у Маріуполі Елені Георгопулу, Голова Федерації грецьких товариств України  Олександра Проценко-Пічаджи, проректор Маріупольського державного університету Микола Трофименко та голова Маріупольського товариства греків Надія Чапні.

Біля 50 учасників із Бердянська, Маріуполя, Запоріжжя, Харкова, Волновахи, Сартани, Старого Крима, Великоновоселківського, Волноваського, Нікольського та Мангушського районів протягом двох днів вивчали грецькі танці, методику їх викладання, філософію танцювальної культури Греції.

Професор Фесалійського університету пан Янніс Дімас своєю майстерністю, професіоналізмом, високим рівнем знання різних методів навчання грецьким народним танцям протягом двох днів зміг запалити у серцях учасників семінару любов до грецької культури та бажання вдосконалювати свої знання та навички. Він у формі майстер-класу опрацював із учасниками семінару основні положення рук, корпусу та рухів, що притаманні різним регіонам Греції. Пан Дімас також розповів про основні помилки керівників хореографічних колективів, зокрема, про негативну роль імпровізації під час постановки народного танцю.

Слід зазначити, що організаторами семінару виступили Федерація грецьких товариств України та Генеральне консульство Греції у Маріуполі за підтримки викладачів із Греції Аргіріса Нікаса та Еффі Макрі.

Прес-служба ФГТУ.