ЗАПРОШУЄМО до участі у програмі МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР «РІЗДВЯНА МАНДРІВКА СВІТОМ»

Міжнародна освітньо-культурна Асоціація інформує про старт роботи в Україні СВІТОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ КОНКУРСНОЇ ПЛАТФОРМИ «ГАРМОНІЯ» – WORLD YOUTH ART COMPETITION PLATFORM «HARMONY» (WYACP «HARMONY») та запрошує Вас до співпраці у проведенні Першого МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР «РІЗДВЯНА МАНДРІВКА СВІТОМ». 

 Міжнародний конкурс-фестиваль проводиться 19-20 ГРУДНЯ 2020 року на мистецькій конкурсної платформи WYACP «HARMONY». РІЗДВЯНА МАНДРІВКА СВІТОМ – святкове феєричне дійство з усіма найяскравішими обрядами, традиціями, атрибутами і героями новорічно-різдвяних святкувань в Україні та інших країнах світу, а також конкурсна програма у номінаціях: ТЕАТРАЛЬНЕ, ФОЛЬКЛОРНЕ, ВОКАЛЬНЕ, ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ, ОБРАЗОТВОРЧЕ і КУЛІНАРНЕ МИСТЕЦТВО.

           До участі запрошуються талановиті діти і молодь, у тому числі з інвалідністю, віком від 9 до 18 років включно. Учасниками можуть бути окремі виконавці і творчі колективи.

           У ході підготовки і проведення конкурсу-фестивалю для керівників творчих колективів буде організована 10-годинна освітня програма.

  За результатами отримують Сертифікати.

ІНФОРМ ЛИСТ Різдвяна мандрівка світом 2020 https://dropmefiles.com/Xm0ay

ПОЛОЖЕННЯ Різдвяна мандрівка світом 2020 https://dropmefiles.com/h9Q1P

ЗАЯВКА №1 Різдвяна мандрівка світом 2020 https://dropmefiles.com/tFarW

ЗАЯВКА №2 Різдвяна мандрівка світом 2020 https://dropmefiles.com/f2aTZ

ЗАЯВКА №3 Різдвяна мандрівка світом 2020 https://dropmefiles.com/OT1qW

 

УВАГА! Реєстраційна ЗАЯВКА №1 для участі у програмі конкурсу-фестивалю приймається до 15 листопада 2020 року на сайті  https://harmonyworld.com.ua/?page_id=104 

або на e-mail: IECAharmonypr@gmail.com

Фото: https://detector.media/kritika/article/143126/2018-12-06-multserial-kniga-mandrivka-ukraina-yak-sposib-lagidnoi-ukrainizatsii-youtube/