У Греції призупиняють роботу шкіл у зв’язку зі зростанням захворюваності COVID-19

Влада Греції оголосила про тимчасове закриття всіх шкіл і дитячих садочків на тлі поширення коронавірусу в країні, повідомляють у суботу західні ЗМІ з посиланням на заяву міністра охорони здоров’я Греції Васіліса Кікіліаса.

“Грецький уряд ухвалив рішення про припинення роботи шкіл до 30 листопада”, – йдеться в заяві.

“Закриття початкових шкіл – це було останнє, що ми (грецька влада – ІФ) хотіли робити. Це вказівка на те, наскільки серйозна склалася ситуація”, – пояснив міністр.

При цьому, нагадують ЗМІ, середні освітні заклади в Греції вже закриті, і з минулого понеділка навчання відбувається в дистанційному форматі.

Тим часом більшість європейських країн, незважаючи на повторне зростання захворюваності коронавірусом, вирішили залишити школи відкритими, на відміну від березня – квітня під час першого режиму ізоляції. У Всесвітній організації охорони здоров’я раніше також попереджали, що закриття шкіл має бути крайнім заходом.

У Греції з 7 до 30 листопада діє режим ізоляції та комендантської години з 21:00 до 5:00 за місцевим часом.

Із кінця жовтня смертність серед інфікованих у Греції зросла вчетверо, а кількість виявлених випадків COVID-19 збільшилася вдвічі – до приблизно 3 тис. випадків.

Загалом у Греції за час епідемії діагностували 69 тис.675 випадків COVID-19, померли 997 інфікованих. Найскладніша ситуація наразі в місті Салоніки.

Фото: https://parallaximag.gr/epikairotita/pos-tha-anoiksoun-ta-scholeia-stin-ellada-kai-stis-chores-tis-ee