Харківське товариство греків “Геліос” представило роботи переможців Х Обласного конкурсу дитячого малюнка «Сяйво Еллади»

Дорогі друзі! На сторінці Харківського міського товариства греків “Геліос” у Фейсбуці представлені роботи переможців Х Обласного конкурсу дитячого малюнка «Сяйво Еллади».
У конкурсі взяли участь понад 150 дітей різних національностей з художніх шкіл, арт-студій і творчих центрів Харкова і області, а також учасники громадської організації «Харківське міське товариство греків «Геліос».
Традиційно конкурс був присвячений державному святу Грецької Республіки – Дню «Охі!».
Цьогорічна тема – «Видатні жінки-гречанки всіх часів та їх діяння». У своїх роботах учасники відобразили особисті знання та розуміння діяльності, достоїнств і цінностей тієї чи іншої визначної особистості з великої кількості грецьких вчених, державників, мудреців, поетес, діячів культури, спорту, героїнь боротьби за незалежність Греції та інших, які «йдуть через століття…» (Б. Рассел), виконуючи «вищу еллінську місію – об’єднувати мужність і знання…» (Н. Казандзакіс).
Малюнки оцінювало журі у складі художників-членів Харківського міського товариства греків «Геліос» і партнерів товариства: художників-представників Національної спілки художників України та Харківського національного університету будівництва і архітектури.
Конкурс проводився за сприяння Одеської філії Грецького фонду культури, Відділу по роботі з громадськими об’єднаннями Харківської міської ради та Харківського художнього музею.
Роботи можна переглянути на сторінці товариства https://www.facebook.com/kharkiv.community.of.the.greeks.helios/
Пресслужба ФГТУ.