Найбільша радість – бачити усміхнені обличчя дітей!

Дітлахи в усьому світі, вірячи в казку та дива, з особливим нетерпінням чекають на різдвяні та новорічні свята, сповнені сюрпризами, яскравими, незабутніми емоціями та великою кількістю подарунків. Навіть всемогутньому Святому Миколаю не під силу всіх ощасливити. Тому у цьому чарівництві беруть участь і батьки, і меценати, які прагнуть подарувати турботу, тепло і увагу всім, хто їх потребує, особливо, дітям.
Вже багато років поспіль, традиційно до дня Святого Миколая голова БО «Фонд Бумбураса» Пантелеймон Бумбурас надсилає подарунки вихованцям дошкільних навчальних закладів та закладів загальної середньої освіти, які знаходяться у зоні збройного конфлікту на Донеччині. І цей рік не став виключенням.
Біля 2 тис. дітей із населених пунктів: Гранітне, Чермалик, Мирне, Новоселівка, Старогнатівка, Андріївка, Бугас, Каменка, Македонівка, Кирілівка, Келерівка, Касянівка та Кременівка напередодні та в День свята Св.Миколая отримали солодощі від мецената і святкову листівку з щирими побажаннями здоров’я, успіхів у навчанні, віри у великі можливості та здійснення заповітних бажань.
Найбільша радість – бачити усміхнені обличчя дітей, їх щирість і безпосередність, їх яскраві очі, наповнені радістю, надією і вірою в щасливі безхмарні дні.
Немає нічого більш праведного, більш високого в житті, в світі, ніж безкорислива допомога всім, хто її потребує, ніж щира любов до дітей і велике бажання подарувати їм радість.
Федерація грецьких товариств України висловлює щиру подяку Пантелеймону Бумбурасу за багаторічну благодійницьку діяльність та бажає міцного здоров’я, натхнення, великих досягнень, нових звершень та перемог!
Маріупольська дирекція
БО “Фонд Бумбураса”.