Німецький виробник електрокарів збудує завод у Греції

Німецький незалежний виробник електрокарів Next.e.GO оголосив про наміри відкрити завод в Греції. Як повідомляє Balkan Green Energy News, проєкт передбачає інвестиції в розмірі 100 млн євро і створення 1000 робочих місць.

Очікується, що остаточна угода буде готова протягом трьох місяців, а проєкт буде реалізований протягом 24 місяців. Проєктна потужність майбутнього виробництва складе 30 000 електромобілів на рік.

Next.e.GO Mobile також має намір створити кампус технологій і інновацій (TIC) в Греції

Компанія заявила, що це важливий крок на шляху до міжнародного зростання e.GO, і він повністю відповідає місії з перетворення міської електронної мобільності.

Next.e.GO повідомив, що планує запустити виробництво на своєму основному заводі в німецькому місті Аахен в І кварталі 2021 року.

Нагадаємо: угода з Next.e.GO Mobile було підписано всього через кілька тижнів після того, як уряд Греції і Volkswagen Group оголосили про угоду по новаторському проєкту електронної мобільності на острові Астипалея. Автовиробник анонсував запуск пілотного проєкту кліматично нейтральної мобільності на грецькому острові в межах зусиль німецького автовиробника з випуску електромобілів і скорочення викидів.