«Різдво є там, де є греки»

Телеканал ERT-World та Генеральний секретаріат у справах державної дипломатії та греків зарубіжжя Міністерства закордонних справ відзначать цьогорічне Різдво, програмою-шоу, яка прагне об’єднати греків у всьому світі, приділяючи увагу дітям греків зарубіжжя.

Напередодні святкових днів діти вимушено знаходяться далеко від своїх друзів та родичів, втрачають радість і магію свята та ховають свої почуття за незручною маскою. Ми дамо їм слово. З усіх куточків світу, де є діти наших співвітчизників, ми попросили їх надіслати нам будь-які свої побажання, пісні, колядки, звичаї за їхнім вибором, з тих місць, де вони проживають, і сьогодні перед нами великий сюрприз. Діти брали участь із радістю, оригінальністю та творчістю, перевершивши всі наші очікування. Вони з великим інтересом представляють звичаї, пісні та колядки, яких ми ніколи раніше не чули, і дуже зворушливо передають свою любов дідусям і бабусям.

Діти з Австралії, Америки, Конго, Оману, з країн, де ви вважаєте, що немає греків, з Ташкента, Європи, Єгипту, Китаю, України, Йорданії, створили теплі великі обійми – саме те, чого нам не вистачає в ці важкі дні.

Наш зв’язок із дітьми, особливо з тими, хто мешкає у віддалених районах, ще раз продемонстрував усім нам величезну любов до своєї батьківщини.

Шоу-програма, ведучою якої є Евантія Ребуціка, супроводжується музичною програмою, в якій беруть участь грецькі митці зарубіжжя, а також святковими привітаннями та побажаннями від народних депутатів та мерів грецького походження з різних країн.

Шоу відбудеться в суботу, 26 грудня, на каналі ERTworld о 16:00 за афінським часом, та у повторі у неділю, 27 грудня, о 03:00. Наші співвітчизники, де б вони не були, можуть переглянути цю трансляцію. Також трансляція буде по радіо через «Голос Греції» (Φωνή της Ελλάδας) та в Інтернеті через ERTflix, де потрібно обратиERTworld Live.

ERTflix – це платформа телеканалу ERT, де ви знайдете художні та документальні фільми, дитячі програми, новини, інформаційні та спортивні і, звичайно, світові новини.  Платформа безкоштовна і постійно збагачується.