Греки цього року святкують Різдво в умовах карантину

Серед головних обмежень цього року – комендантська година з 22:00 до 5:00 та обмеження в дев’ять осіб за святковим столом. Про це повідомляє Балкнський оглядач https://www.facebook.com/BalkanObserverforUkraine/  із посиланням на https://www.ekathimerini.com/260642/article/ekathimerini/news/greece-celebrates-christmas-with-restrictions?fbclid=IwAR363Dj4SZumy_I7PtqLSivY1KMr2gdfd2AChmtEnWo4MMEl90vflDeSJR8
Люди, які виїжджають з дому на святковування, повинні надіслати SMS на гарячу лінію 13033 із номером 6 зі своїм ім’ям та адресою або мати надруковану форму дозволу на пересування. В ці дні поліція зупиняє автомобілі та пішоходів для перевірок.
Господарям, що проводять святкові збори, що порушують обмеження, загрожує штраф у розмірі 3000 євро, а їх гостям – 300 євро кожному, тоді як підприємствам, які працюють незаконно, загрожує штраф у розмірі 10 000 євро.
Церкви дозволено відкривати на Різдво, але лише для обмеженої кількості громадян.
Мандрівникам, які в’їжджають до Греції з будь-якої країни, крім Великобританії, до 7 січня, доведеться перейти на карантин протягом трьох днів, тоді як ті, хто подорожує з Великобританії, повинні дотримуватися 10-денного карантину.
На фото: поліцейський на площі Синтагма в Афінах в ніч на четвер під час операції попередження скупчення людей.