“Диво на Різдво. Дух українського Різдва в Греції”

Друзі! Спільнота Ukrainian Women in Greece запрошує вас сьогодні о 18:00 (київський час) на п’ятий прямий ефір з циклу різдвяних ефірів Українські різдвяні традиції з Клубом українок в Греції “Диво на Різдво. Дух українського Різдва в Греції” https://www.facebook.com/ukrainianwomeningreece/
Клуб українок в Греції та Тетяна Ваценко запросили до себе на гостинну дуже цікавих гостей.
Першою гостею буде Валерія Левківська – членкиня Секретаріату Товариства “Україна і Світ”, керівник секції “Етно-Світ”, куратор міжнародного культурологічного проекту “Від бабусі з любов’ю”та очільниця Етномайстерні Валерії Левківської. п.Валерія поділиться секретами приготуванням “Козацького калача”, який готувався тільки на Різдво.
Також нашим гостем буде київський гурт традиційної музики Київський гурт “Буття” . Учасники, якого поділяться різдвяними історіями, традиціями та розкриють рецепти виготовлення святкового караваю та Різдвяного обрядового печива, яким обдаровують колядників – Корочун та заспівають колядку.
Спеціальним гостем  ефіру будуть Голова Еллінського товариства Енотіта/Ενότητα/Еnоtіtа – грецьке товариство, Київ – грецьке товариство, Київ (м.Київ) – Плечак-Паскал Ніна та Фольклорний румейський ансамбль «Охтрас» (с. Малоянисоль, Донецької області). Будемо говорити про Різдвяні традиції Надазовських греків (румеїв) та почуємо на румейській мові традиційні колядки греків України. А також ви дізнаєтесь, що готують грецькі газдині на Різдвяні свята.
Не пропустіть унікальної можливості прослухати сьогодні, 03.01 о 18:00 на сторінці у FB

(Афіни, Греція) та інформаційного партнера https://www.facebook.com/UkrainianOnlineFest

про Різдвяні традиції Надазовських греків (румеїв) та почути на румейській мові традиційні колядки греків України і не тільки!