Візьми участь у святкуванні Всесвітнього Дня грецької мови! Надішли своє відео!

Дорогі друзі! В рамках святкування Всесвітнього Дня грецької мови у 2021 році, просимо Вас, якщо дозволяє стан здоров’я в зоні Вашої діяльності, надіслати нам короткий відеоролик, в якому учні шкіл діаспори або студенти грецьких кафедр, або інші зацікавлені особи, які вивчають грецьку мову, дадуть відповідь грецькою мовою на питання «Чому ви вивчаєте грецьку?».

Відео не повинно перевищувати тридцяти (30) секунд і має бути знято горизонтально. У разі виникнення труднощів із записом живого відео в школі / університеті, рекомендується або кілька записаних учнями / студентами відео, або використання віддаленої комунікаційної платформи (наприклад, Skype, Zoom, Teams).

Послання в кінці повинно супроводжуватися письмовим підтвердженням опікуна / учасника, в якому буде дано згоду, по електронній пошті або з відповідальною заявою про перегляд відео Міністерством закордонних справ.

Будь ласка, надішліть матеріал на адресу електронної пошти Генерального консульства Греції в Маріуполі grgencon.mar@mfa.gr

до п’ятниці, 22 січня, із зазначенням назви школи, вищого навчального закладу або відділення з вивчення грецької мови, а також ПІБ та посада учасника.

Для отримання додаткової інформації або роз’яснень ви можете відправити повідомлення на зазначену вище адресу електронної пошти.

З повагою,
Генеральне Консульство Греції в Маріуполі