Телеконференція членів Ради Мережі греків зарубіжжя, обраних до місцевого самоврядування країн Європи

15 січня відбулася телеконференція членів Ради Мережі греків зарубіжжя, обраних до місцевого самоврядування країн Європи.
Під час зустрічі, яка проходила на платформі ZOOM, відбувся обмін думками та загальним дсвідом про те, як громади працюють в умовах другої хвилі пандемії.
Участь у зустрічі членів Ради взяла голова ФГТУ О.І.Проценко-Пічаджи.
Мережа греків зарубіжжя, обраних до органів місцевого самоврядування країн Європи – це організація, яка об’єднує депутатів місцевого самоврядування грецької національності, які проживають в різних країнах Європи.
Мережа була заснована восени 2001 року з ініціативи Центрального Союзу Муніципалітетів Греції, Міністерства Закордонних Справ Греції, Генерального секретаріату у справах греків зарубіжжя і САЕ Європи при енергійній підтримці Грецького Парламенту.
Основною метою створення була і є підтримка співпраці між організаціями Місцевого Самоврядування Греції і країн Європи, що створює можливість для діалогу та ініціатив, а також:
• для розвитку постійних контактів між членами місцевих рад грецької національності з різних країн Європи;
• для заохочення співробітництва між муніципалітетами Греції і муніципалітетами інших країн Європи з метою висування загальних програм в рамках Європейського Союзу.
Пресслужба ФГТУ.