Анонс! Онлайн-круглий стіл до Всесвітнього Дня новогрецької мови

Дорогі друзі! З нагоди святкування Всесвітнього Дня новогрецької мови Федерація грецьких товариств України 9 лютого 2021 року проводить онлайн-круглий стіл за участю представників грецьких дипломатичних відомств в Україні, викладачів грецької мови вищих закладів освіти, вчителів закладів загальної середньої освіти, недільних шкіл, що функціонують на базі грецьких товариств України, представників організацій і фондів, що популяризують мовне, історичне культурне надбання грецького народу на теренах нашої держави.
Тема: «ГРЕЦЬКИЙ МОВНИЙ ТА КУЛЬТУРНИЙ СВІТ В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ»
На круглому столі будуть представлені та обговорюватимуться:
✔ особистий викладацький досвід учасників зустрічі;
✔ інноваційні форми і методи роботи щодо організації результативного навчального процесу з вивчення новогрецької мови;
✔ демонстрація цікавих реалізованих проєктів за грецькою тематикою;
✔ пропозиції щодо створення більш сприятливих умов задля успішної інтеграції грецької мови та культури в українській освітній простір тощо.
⏰ Тривалість виступів – 5-7 хвилин.
Мова проведення конференції – новогрецька.
Круглий стіл буде проведено через платформу Zoom. Відповідне посилання буде надіслано додатково усім зареєстрованим учасникам.
Важливо! Маєте бажання взяти участь у даному заході або виступити під час круглого столу? Ми радо розглянемо Вашу пропозицію. Будь ласка, повідомте нам про це, заповнивши відповідну онлайн-форму за покликанням 👉 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeF6SeoWAayOV7ije9X9bhUdAQ52ZWRzCBgBCr5-rr0P89u7w/viewform?gxids=7628
✍️ Або відправте листа на електронну пошту до 25 січня 2021 р., зазначивши тему: «Участь в онлайн-круглому столі», до відділу освіти виконкому Федерації за адресою: dobraelena1974@gmail.com., зазначивши своє ПІБ, посаду та тему доповіді (якщо плануєте виступити).
📞 Довідкова інформація за телефоном: 096 56 724 08 (Добра Олена Михайлівна)
Відділ освіти виконкому ФГТУ.