Відкритий лист Федерації грецьких товариств України до Національної ради НСТУ

Ользі Герасим’юк,

голові Національної ради з питань

телебачення і радіомовлення

 

Відкритий лист Федерації грецьких товариств України

 

З 25 січня по 4 лютого 2021 року Національна рада НСТУ планує проведення конференцій, на яких будуть обрані члени Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

26 січня призначено обрання членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у сфері забезпечення прав національних меншин.

На жаль, ознайомившись із списком громадських об’єднань, керівники яких (або інша уповноважена керівником особа) братимуть участь в обранні членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, змушені звернутися до Вас із проханням призупинити дану процедуру та відтермінувати проведення конференції.

Вважаємо, що подібні конференції обов’язково повинні проходити за участі представників найчисельніших і найавторитетніших організацій національних меншин України. І болгари, і угорці, і поляки, і німці обов’язково повинні долучитися до роботи Комісії.

В іншому разі складається враження, що список учасників Комісії створювався кулуарно і підлаштовувався під чиїсь приватні інтереси.

Просимо процедуру обрання членів Громадської комісії зробити максимально прозорою та відкритою. Україна пройшла довгий і складний шлях заради створення НСТУ, тому ми зараз не маємо права так легковажно ставитися до її подальшого майбутнього.

Олександра Проценко-Пічаджи,

голова Федерації грецьких товариств України.