Онлайн-курси новогрецької мови від ФГТУ

Федерація грецьких товариств України оголошує про старт онлайн-курсів / уроків для всіх бажаючих вивчити новогрецьку мову, або поглибити свої знання з новогрецької.
Заняття проводитимуться безкоштовно для членів грецьких товариств на платформі Zoom в групах по 10 чоловік.
Формування груп здійснюватиметься в залежності від рівня знань новогрецької мови:
І рівень – для починаючих.
ІІ рівень – середній – для слухачів, які мають вже певний рівень знань з новогрецької мови: розуміють і вживають побутові повсякденні вирази, а також будують елементарні речення з метою задоволення конкретних потреб. Може відрекомендуватись або представити когось. Може запитувати і відповідати на запитання про деякі деталі особистого життя, про людей, про речі тощо. Може взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.
ІІІ рівень – просунутий – для слухачів, які мають достатній рівень знань з новогрецької мови: розуміють широкий спектр достатньо складних та об’ємних текстів і розпізнають імпліцитне значення. Може висловлюватись швидко і спонтанно без помітних утруднень, пов’язаних з пошуком засобів вираження. Може ефективно і гнучко користуватись мовою у суспільному житті, навчанні та роботі. Може чітко, логічно, детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами, конекторами та зв’язними програмами висловлювання.
Всім, незалежно від віку, хто бажає відвідувати курси, необхідно заповнити заяву.
Заняття проводитимуться два рази на тиждень для кожної групи з понеділка до п’ятниці.
Подати заявки до 26 лютого.
Початок навчання – 1 березня.