У Греції читатимуть поезію Лесі Українки онлайн

Клуб українок в Греції запрошує 25 лютого до участі в літературному заході до 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, поетеси, культурної діячки Лесі Українки. 

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці клубу, передає Укрінформ https://www.ukrinform.ua/rubric-diaspora/3191012-u-grecii-citatimut-poeziu-lesi-ukrainki-onlajn.html.

«25 лютого наша команда організовує захід до 150-річчя від дня народження великої української письменниці Лесі Українки. Ми хочемо разом з вами зачитати вірші великої письменниці онлайн», – повідомили організаторки.

Для участі у віртуальному читанні потрібно записати відео, де учасник читає свій улюблений вірш чи уривок з творів поетеси; на ролику відзначити Клуб українок в Греції – @ukrainianwomengr та обов’язково поставити хештеги #українкигреції #лесяукраїнка150.

«Об’єднуйтесь читанням, де б ви не були», – заохотили в клубі.

Як повідомляє Укрінформ, 29 січня 2019 року Президент України Володимир Зеленський видав Указ №32/2021 про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки на державному рівні.

Протягом 2021 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики відбудеться серія заходів з нагоди ювілею видатної українки 25 лютого.