Регіональний конкурс «Греція моїми очима»

Грецька Рада Запорізької області «ЕЛЛАДА» та Центр національних культур Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки оголошують про початок конкурсу дитячих малюнків «Греція моїми очима», до 200-річчя Грецької Революції.
До участі в конкурсі запрошуються діти та учні навчальних закладів Запоріжжя, віком від 3 до 18 років.
Конкурс проводиться у таких вікових групах:
3 – 6 років;
7 – 10 років;
11 – 14 років;
15 – 18 років.
Учасник конкурсу оформлює заявку та надсилає або привозить разом з оригіналом своєї роботи за адресою: 69095 Запоріжжя, пр. Соборний, 142, Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека, Центр національних культур (5 поверх, режим роботи: понеділок-четвер з 9.00 до 19.00, п’ятниця, субота з 9.00 до 17.00).
Також можливо надіслати роботу, відскановану у форматі JPEG, разом із заявкою заелектронною адресою cnk@zounb.zp.ua (обов’язково зазначити тему – «Конкурс малюнків»)
Конкурс проводиться на території міста Запоріжжя.
Основні етапи Конкурсу:
Перший – організація, підготовка та розповсюдження матеріалів про конкурс;
Другий – прийом конкурсних робіт — з 25 лютого по 20 березня 2021 р. включно;
Третій – оцінювання конкурсних робіт експертною радою, урочисте нагородження переможців Конкурсу-25 березня 2021 р.
Малюнки (винятково індивідуальні творчі роботи) можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно, тощо) і в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, тощо) на форматі А4, А3.
Кожен учасник може подати не більше 5 конкурсних робіт.
Експертна рада визначає переможців у кожній номінації. Критерії оцінки: відповідність тематиці, креативність.
Переможцям Конкурсу вручається Диплом (1, 2, 3 ступенів). Дипломи обов’язково підписуються головою ГРЗ «ЕЛЛАДА» та головою Асоціації національних меншин Запорізької області, керівником Центру національних культур ЗОУНБ.
Нагородження переможців Конкурсу проводиться в урочистій обстановці 25-27 березня (додатково буде повідомлено про час та місце нагородження). За вмотивованим рішенням організаційного комітету, нагородження може відбуватися у інших форматах, враховуючи санітарно-епідеміологічну ситуацію у державі.
За підсумками Конкурсу може проводиться виставка конкурсних робіт, які здобули перемогу. Результати Конкурсу опубліковуються в мережі Інтернет.
Додаток
Заявка на участь у конкурсі “Греція моїми очима”
Ім’я та прізвище ___________________________________
вік___________________
Навчальний заклад (якщо є) _________________________
Мобільний телефон для зв’язку ______________________