До 200-річчя Грецької революції художник намалював 12 героїв Грецької революції

Муніципалітет Аргируполіса у рамках святкування 200 років Грецької революції створив на стіні муніціпального басейну міста фреску з 12 героями Грецької революції очима талановитого художника Еврітоса.
Художник Еврітос, який поєднує свою любов до історії та мистецтва, використав понад 500 пляшок з пульверизатором для завершення своєї роботи та понад 80 годин роботи.
Мер Аргирупуліса Янніс Константатос заявив з цього приводу:
“Бог поставив свій підпис за свободу батьківщини, і Бог не бере його назад”, – сказав Колокотроніс, звертаючись до греків, на початку Революції.
У них не було грошей, у них не було зброї, у них навіть не було союзників, але найголовніше, вони мали рішення померти за Свободу батьківщини.
Через 200 років ми всі, хто користується благами процвітаючої держави, демократії, породженої власною боротьбою та жертовністю, заявляємо, що не забуваємо героїв 1821 року.
З цієї причини муніципалітет Еллініко-Аргируполіса вшанує їх боротьбу та жертви, організовуючи ювілейні заходи, починаючи із зображення їхніх фігур на головних вулицях і стінах міста, нагадуючи старшим та навчаючи молодших нашій славній історії, і найголовніше – пам’яті про її жертви.
Бо ніщо не підкорюється без боротьби та крові.
Честь і слава героям 1821 року, честь і слава нашій Греції”.